Izvēlne
Your Cart

Haylou

Ražotājs: Haylou Artikuls: 31986
Haylou GT5 ir īstas bezvadu stereo austiņas. Earbuds ir ar skārienpaneli, lai atbildētu uz zvaniem vai kontrolētu mūziku. Ir iestrādāts arī infrasarkanais sensors, kas pārtrauc atskaņošanu, kad austiņu izvelkat no auss. Atskaņošanas laiks ir līdz 30 stundām, apvienojot ar lādēšanu korpusā. Ar vienu ..
38,90€
Ražotājs: Haylou Artikuls: 31985
Haylou GT1 XR piedāvā izcilu veiktspēju, kas padara jūsu austiņas ideālas. Earbuds Haylou GT1 XR pievērsīsies ne tikai kvalitatīvas mūzikas mīļotājiem, bet arī spēlētājiem, jo ​​šīs austiņas garantē skaņas pārraidi ar gandrīz nulles aizkavi, ja jūsu ierīce atbalsta Bluetooth 5.0. Haylou GT1 XR nodro..
16,45€
Ražotājs: Haylou Artikuls: 31984
Haylou T15 austiņām ir ļoti elegants, vienkāršs dizains, un to pamatā ir jaunākās mikroshēmas. Izcilu skaņas kvalitāte, spēcīgi basi. Trokšņu samazināšanas sistēma uzlabo zvana kvalitāti. Spēļu cienītāji novērtēs spēles režīmu. Iebūvētais akumulators ļauj ar vienu uzlādi klausīties mūziku līdz 60 st..
17,95€
Ražotājs: Haylou Artikuls: 31983
Haylou GT1 Plus bezvadu austiņas nodrošinās kvalitatīvu jūsu iecienītās mūzikas klausīšanos. Tie nodrošina 7,2 mm pārveidotāju. Mūsdienīgā tehnoloģija nodrošina, ka jūs jebkurā skaļumā varat dzirdēt spēcīgu basu un skaidru skaņu. Tie nodrošina līdz pat 5 stundām klausīšanās laiku ar vienu uzlādi. Uz..
16,45€
Ražotājs: Haylou Artikuls: 29662
Haylou GT2S is a new inexpensive TWS Bluetooth 5.0 earbuds with good sound.  These earbuds differ from the previous model by the Bluetooth 5.0 chipset and independent connection of each earbud to the signal source, which increases noise immunity and makes the connection more reliable. Haylou GT2S e..
19,75€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)
Šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkfailus. Uzziniet vairāk šeit