Izvēlne
Your Cart

Google Pixel 7 5G

Ražotājs: Tactical Artikuls: 39429
Tactical TPU ir plāns caurspīdīgs aizmugurējais vāks. Tas ir izgatavots no perfekti caurspīdīga un elastīga materiāla un iepakots iepakojumā, kas izgatavots no pārstrādāta papīra.Nosedziet visu tālruņa aizmuguri, sānus un stūrus un aizsargājiet to ikdienas lietošanas laikā.Galvenās šī vāciņa priekšr..
9,90€
Ražotājs: Nillkin Artikuls: 39361
Nillkin Super Frosted PRO aizmugures apvalks.Salīdzinot ar klasisko Super Frosted, apvalks ir izgatavots no diviem materiāliem, ir lieliski apstrādāts un labi absorbē triecienus.Tas sastāv no cietas un izturīgas plastmasas aizmugurē un TPU mīkstas plastmasas sānos.Pateicoties dubultajam sastāvam, ta..
14,90€
Ražotājs: Nillkin Artikuls: 39341
Made from imported PC materials, the NILLKIN case is tough and durable. The surface classic texture design is wear-resistant, anti-skidding, dust-proof, anti-fingerprint. It fits your phone perfectly while staying extremely thin.Hard PC panel, tough and durable Slide camera cover protects you..
18,90€
Ražotājs: Nillkin Artikuls: 39322
Nillkin Amazing XD CP + PRO rūdītais stikls. Tam ir perfekta caurredzamība, pret atspīduma pārklājums, lai novērstu atspīdumu atvasinājumu. Izturīgs pret skrāpējumiem. Uz stikla virsmas tika izmantots plāns Nano eļļas pārklājums, kas aizsargā no pirkstu nospiedumiem. Efektīvi novērš un filtrē ultra..
19,90€
Ražotājs: 3MK Artikuls: 38259
HardGlass Max Lite ™ has a hardness of 9H, which means that even sharp objects are no longer a threat.The glass is subjected to its reinforcing effects for many hours at a temperature of up to 400 ° C.HardGlass Max Lite ™ perfectly covers the screen with rounding. This is a novelty among tem..
18,90€
Ražotājs: 3MK Artikuls: 38239
Matt Case - a case with increased resistance to scratches, discolouration and dirt.Drop resistance tested Matt Case perfectly protects your phone during a drop, absorbing the force of impact. Absorber125™ resistance class confirms that the phone protected by Matt Case suffered no damage after ..
9,90€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)
Šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkfailus. Uzziniet vairāk šeit