Izvēlne
Your Cart

iDeal of Sweden

Ražotājs: iDeal of Sweden Artikuls: 39303
Šis viedtālruņa maciņš piešķir funkcionālu pieskārienu jūsu ikdienas svarīgākajām lietām. Tas ir ar rokām izgatavots un aizsargājošs dizains ar magnētisku aizdari, un tajā ir seši karšu sloti, lai ievietotu vismaz divpadsmit kartes. Daļa no mūsu magnētiski saderīgo produktu klāsta un izgatavoti no m..
11,96€
Ražotājs: iDeal of Sweden Artikuls: 39245
Šis maciņš ir iedvesmots ar nefrīta akmens, dziļo sūnu zaļajiem toņiem un greznajām zelta un baltā marmora detaļām. Krāsu un asimetriskā raksta kombinācija veido ArtDeco stilu, piešķirot jaunu un modernu izskatu.Stingrs un izturīgs plastmasas vāciņš ar printētu dizainu. Perfekti piegulošs tāl..
11,96€
Ražotājs: iDeal of Sweden Artikuls: 39244
STHLM maciņš tika izveidots, domājot par skaisto un moderno Zviedrijas galvaspilsētu, jo vēlējāmies iemūžināt šīs radošās un strauji augošās pilsētas būtību. Ar tīrām līnijām un minimālistisku dizainu, kas ir gan mūsdienīgs, gan mūžīgs, STHLM maciņš atbilst skandināvu dizaina mantojumam, kas tiek iz..
11,96€
Ražotājs: iDeal of Sweden Artikuls: 39243
Iekļauts melns augstas kvalitātes, magnētiski noņemams, standarta maciņš, kas ļauj ērti atvienot telefonu. Korpuss ir arī aizvietojams ar jebkuru no mūsu magnētiski saderīgajiem vāciņiem kā daļa no pievilcības piederumiem. Accessories of Attraction ir atlasīts produktu klāsts, kas bez piepūles ir sa..
11,96€
Ražotājs: iDeal of Sweden Artikuls: 39242
Papildiniet savu tālruni un piešķiriet tam personisku izskatu, izvēloties jebkuru no mūsu unikālajiem dizainiem. Šie plānie, taču aizsargājošie futlāri nodrošina paaugstinātas malas ap kameru un ekrānu, kā arī gludu mikrošķiedras oderi, lai novērstu skrāpējumus.Stingrs un izturīgs plastmasas vāc..
11,96€
Ražotājs: iDeal of Sweden Artikuls: 39241
Papildiniet savu tālruni un piešķiriet tam personisku izskatu, izvēloties jebkuru no mūsu unikālajiem dizainiem. Šie plānie, taču aizsargājošie futlāri nodrošina paaugstinātas malas ap kameru un ekrānu, kā arī gludu mikrošķiedras oderi, lai novērstu skrāpējumus. Stingrs un izturīgs plastmasas vāciņ..
11,96€
Ražotājs: iDeal of Sweden Artikuls: 39240
Vasarā mums visiem nepieciešamas reibinošas ziedu smaržas un skaistas ziedu krāsas. Tāpēc šis mobilā telefona vāciņš ir viss, kas jums nepieciešams vasarā, lai saglabātu stilu. Viegls un sievišķīgs.Stingrs un izturīgs plastmasas vāciņš ar printētu dizainu. Perfekti piegulošs tālrunim. Iekšpuse..
11,96€
Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)
Šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkfailus. Uzziniet vairāk šeit