Izvēlne
Your Cart

Galda turētāji

Ražotājs: OEM Artikuls: 31972
Piespraužams lokans mobilā tālruņa / planšetdatora statīvsElastīgo šļūteni var brīvi saliekt, ļaujot pēc vēlēšanās pielāgot leņķi Šļūtene ir izgatavota no nano alumīnija, ar labu izturību un spēcīgu atbalstu Ārējā slāņa dizains, nodilumizturīgs un izturīgs pret skrāpējumiem un videi draudzīg..
12,50€
Ražotājs: OEM Artikuls: 31970
Piespraužams lokans mobilā tālruņa / planšetdatora statīvsElastīgo šļūteni var brīvi saliekt, ļaujot pēc vēlēšanās pielāgot leņķi Šļūtene ir izgatavota no nano alumīnija, ar labu izturību un spēcīgu atbalstu Ārējā slāņa dizains, nodilumizturīgs un izturīgs pret skrāpējumiem un videi draudzīg..
16,50€
Ražotājs: OEM Artikuls: 31969
Universāls mobilā tālruņa / planšetdatora turētājs / stiprinājums uz galdaIzgatavots no ABS + plastikāta materiāla, stabils un izturīgs Ar silikona paliktni uz turētāja, lai novērstu skrāpējumus 360 grādu pagriešana nodrošina vislabāko skata leņķi Piemērots 5-13 collu tālruņiem un planšetdato..
16,50€
Ražotājs: OEM Artikuls: 31968
Saliekams planšetdatora / mobilā tālruņa grīdas statīvsIzgatavots no augstas kvalitātes oglekļa tērauda + ABS, izturīgs lietošanai. Trīs kārtu salokāms statīvs, elastīgs lietošanai. Rotējošais kronšteins, pēc vēlēšanās var pielāgot, lai tas atbilstu jūsu dažādām leņķa vajadzībām. Piemērots ..
25,90€
Ražotājs: Tech-Protect Artikuls: 31202
Tech-Protect funkcionālais telefonu statīvs ir izgatavots no alumīnija sakausējuma, kas padara to ārkārtīgi elegantu un izturīgu. Statīvs ir apstrādāts ar neslīdošu materiālu, pateicoties kuram gan telefons, gan statīvs ir stabili lietojami.PRODUKTA ĪPAŠĪBAS:Derīgs tālruņiem Tam ir neslīdo..
10,90€
Ražotājs: Tech-Protect Artikuls: 31200
Tech-Protect funkcionālais planšetdatoru statīvs ir izgatavots no alumīnija sakausējuma, kas padara to ārkārtīgi elegantu un izturīgu. Statīvs ir apstrādāts ar neslīdošu materiālu, pateicoties kuram gan planšete, gan statīvs ir stabili lietojami.PRODUKTA ĪPAŠĪBAS:Derīgs gan tālruņiem, gan p..
16,90€
Ražotājs: OEM Artikuls: 28955
Cell Phone Tablet Desk Stand Holder Desktop Portable Universal Phone Holder - BlackStable structure and stable design Silicone anti-slip mat for safety, anti-skid and anti-fall Various angles can be rotated freely Widely compatible, suitable for all models Universal stand for almost all smar..
4,90€
Ražotājs: OEM Artikuls: 28954
Multi-angle Portable Fold-up Desktop Holder Stand for iPhone Samsung - BlackSix fully adjustable slots, easily adjust stand angle Support your device in both portrait and landscape mode Padded with silicone strip, anti-slip and anti-scratch Anti-slip pads on the bottom increase friction and k..
4,90€
Ražotājs: OEM Artikuls: 28953
The octopus shape tripod plays an important role in shooting for various and different angles. In addition, it is more durable and can be used for a long time. It is really a wonderful tool for each photographer. Owing such a practical tool, you can strike different poses for photo shooting at ease...
8,90€
Ražotājs: OEM Artikuls: 28952
Digital Camera Mount Mobile Phone Clip Fixed Bracket Desktop Tripod Stand Adjustable Angle - BlackMulti-angle selfie support, anti-jitter, easy to carry  Multi-angle, 360 degree 180 degree switch rotation  Phone clip width: 5.5-7.5cm Spherical cloud table precise spherical cloud table, metal ..
8,90€
Ražotājs: GreenGo Artikuls: 26553
Stand for smartphones that makes it more pleasant to use the device! You can browse the internet, photos and movies at a comfortable angle. In addition, the build-in sponge clears the screen easily...
4,90€
Rāda no 1 līdz 17 kopā 17 (Kopā lapu - 1)
Šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkfailus. Uzziniet vairāk šeit