Izvēlne
Your Cart

Velo / Moto turētāji

Ražotājs: Baseus Artikuls: 36517
Turētājs no Baseus atradīs to pielietojumu ne tikai velosipēdam, bet arī motorolleram, motociklam vai skrejritenim. SUQX-01 ir stabili piestiprināms pie stūres, jums nav jāuztraucas, ka, braucot pa bedrainu ceļu, tālrunis tiks sabojāts. Pretslīdes spilventiņi vēl vairāk aizsargā jūsu ierīci. Turētāj..
16,50€
Ražotājs: 3MK Artikuls: 35905
Bike Holder Pro™- premium accessoriesStrong grip Stable holder Your phone is safe on any roadUniversalFits any phone and bikePracticalFully adjustable, quick to install and removeStable in every situationDifferent roads, bikes and phones, but one holder. That's be..
18,90€
Ražotājs: OEM Artikuls: 35675
Velosipēda telefona turētājs ar saules aizsegu. Aiztaisāms ar rāvējslēdzēju. Tas nodrošina viedtālruņa lietošanas drošību, braucot ar velosipēdu. Piestiprināms pie velosipēda rāmja.Ūdensizturīgs – ļauj lietot viedtālruni sarežģītos laikapstākļos, pasargājot ierīci no mitruma. Aiztaisāms ar rāvē..
14,50€
Ražotājs: OEM Artikuls: 35674
Velosipēda telefona turētājs ar saules aizsegu. Aiztaisāms ar rāvējslēdzēju. Tas nodrošina viedtālruņa lietošanas drošību, braucot ar velosipēdu. Piestiprināms pie velosipēda rāmja.Ūdensizturīgs – ļauj lietot viedtālruni sarežģītos laikapstākļos, pasargājot ierīci no mitruma. Aiztaisāms ar rāvē..
14,50€
Ražotājs: GUB Artikuls: 31880
Universāls velosipēda turētājs - GUB G84. Tas ļauj droši imobilizēt tālruni un to brīvi izmantot braukšanas laikā. Tas ir saderīgs ar 3,5"-6,2" collu mobilajām ierīcēm.Rokturis izgatavots no cietas plastmasas un alumīnija, tāpēc tas nodrošina izturību pret bojājumiem. Skrūvējami elementi nodr..
12,90€
Ražotājs: GUB Artikuls: 31879
Universāls velosipēda turētājs - GUB G83. Tas ļauj droši imobilizēt tālruni un to brīvi izmantot braukšanas laikā. Tas ir saderīgs ar 3,5"-6,2" collu mobilajām ierīcēm.Rokturis izgatavots no cietas plastmasas un alumīnija, tāpēc tas nodrošina izturību pret bojājumiem. Skrūvējami elementi nodr..
12,90€
Ražotājs: OEM Artikuls: 31878
Motocikla turētājs ar aizsegu. Aizveras ar rāvējslēdzēju. Tas nodrošina viedtālruņa lietošanas drošību, braucot ar motociklu vai motorolleru. Piestiprinās pie motocikla rāmja.Produkts ir saderīgs ar 4,8-5,5" mobilajām ierīcēm. Ūdensizturīgs - ļauj izmantot viedtālruni sarežģītos apstākļos, p..
12,90€
Ražotājs: Baseus Artikuls: 30937
Bike / motorcycle handlebar mount. Whether you want to make a call, listen to music, check maps, time or location - this holder will do its best so you can do it all. Unlike other plastic handles that are really clunky and shaky, this one is made of the highest quality materials and absorbs all sho..
14,90€
Ražotājs: OEM Artikuls: 28989
Universal Stretchable Silicone Strap Bicycle Handlebar Phone Mount Holder for 4-6 inch Cellphone GPSMade of flexible & sturdy silicone with shock-proof and anti-skip design 360-degree rotatable, adjust the angel as you prefer to control you phone in your most convenient way Stretchable silic..
12,50€
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)
Šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkfailus. Uzziniet vairāk šeit