Izvēlne
Your Cart

Apple iPhone 11

Ražotājs: OEM Artikuls: 43182
Clear Case ir 2 mm biezs, nesabiezina telefonu un vienlaikus pasargā to no bojājumiem. Izgatavots no elastīga un izturīga TPU materiāla, garantē ilgstošu lietošanu. Paaugstināts rāmis ap kameras salu aizsargā kamera objektīvu, savukārt pieslēgvietu un skaļruņu izgriezumi nebloķē piekļuvi visām viedt..
8,90€
Ražotājs: iDeal of Sweden Artikuls: 42165
Papildiniet savu tālruni ar caurspīdīgu papildu aizsardzības slāni. Caurspīdīgie maki ir pārbaudīti kritienā, un tie nodrošina pielāgotu vispusīgu aizsardzību ar piepaceltām malām, lai aizsargātu kameru un ekrānu...
29,90€
Ražotājs: OEM Artikuls: 41507
The Matt case is made of matt TPU material. It perfectly adheres to the phone and is nice in touch. The case has all necessary cutouts - thanks to this, it does not restrict access to the basic functions of the device. It does not thicken the phone while protecting it from scratches. The matt surfac..
9,50€
Ražotājs: Tactical Artikuls: 41437
Premium Tactical Glass Shield 2.5D stikls vislabākajai displeja aizsardzībai. Stikls arī aizsargā displeja izliektās malas un pielīp pie visas tā virsmas. Pateicoties tam, saķere ar tālruņa ekrānu ir perfekta un bez burbuļiem.Stikla biezums ir 0,33 mm, tāpēc displejā tas praktiski nav redzams, taču,..
10,90€
Ražotājs: X-ONE Artikuls: 41430
Unique X-one tempered glass with a sapphire coating – number one in display protection. Thanks to the layer of synthetic sapphire, it is more scratch-resistant compared to traditional glasses. The full-surface glue ensures perfect adhesion and the oleophobic coating prevents fingerprints.Sapphire is..
24,90€
Ražotājs: OEM Artikuls: 41332
High quality tempered glass with full glue surface. Ultra-thin and imperceptible provides 100% transparency of the screen. High 9h-hardness factor guarantees appropriate protection.Perfectly matched high-hardened tempered glass extends the life of your device. Thanks to it, the screen is effectively..
18,90€
Rāda no 1 līdz 25 kopā 295 (Kopā lapu - 12)
Šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkfailus. Uzziniet vairāk šeit