Šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkfailus. Uzziniet vairāk šeit.

Meizu MX5

Meizu MX5
Plaša aksesuāru izvēle priekš Meizu MX5 vienmēr pieejama mūsu veikаlos CoverMe. Piedāvājumā vairāk nekā 10 modeļu priekš Jūsu Meizu MX5. Iespējamo veidu un krāsu plašs sortiments (grāmatveida maciņi, vertikālie un horizontālie, kabatiņas, siksniņas utt.) Viss ne tikai korpusa, bet arī displeja aizsardzībai (aizsargstikli un bruņotās plēves) Modernie plānie silikona bamperi, gumijas uzlikas un plastikāta aizmugures vāki. Katrs aizsargvāka veids atšķiras ne tikai ar krāsu un formu, bet arī ar savu funkcionālitāti. Piemēram, piedāvājumā ir grāmatveida maciņi ar nodalījumiem kredītkartēm, kā arī pēdējā laikā sāka parādīties aizmugures apvalki ar šādu funkciju. Vertikāli atvērams maciņš, kura vāks atvēras uz leju, ir ļoti ērts, jo tas ļauj lietot telefonu ar vienu roku. Tomēr paši stilīgākie skaitās silikona vai plastikāta uzlikas uz aizmugures vāka. Tās mēdz būt pavisam neredzamas plānas vai arī dažādās krāsās un arī ar zīmējumiem, vai ar kristāliem. Šos modeļus rekomendējam izmantot kopā ar aizsargstiklu vai ar kvalitatīvo plēvi.
 
Lapusē:
Kārtot pēc:

Tempered Glass screen protector film guard priekš Meizu MX5 M575 - Ekrāna Aizsargstikls / Bruņota Stikla Aizsargplēve

Augstas kvalitātes profesionāla Nano tehnoloģiju ekrāna aizsarstikls, kas nodrošina 96,9% gaismas ca..

3.10 €

Mofi Aluminium alloy back case priekš Meizu MX5 M575 - Rozā - alumīnija / ādas aizmugures apvalks (bampers, vāciņš, slim cover, bumper)

Augstas kvalitātes plāns mobīlā telefona maciņš bampers. Alumīnija korpuss - apvalks, kurš cieši pie..

5.90 €

Mofi Aluminium alloy back case priekš Meizu MX5 M575 - Brūns - alumīnija / ādas aizmugures apvalks (bampers, vāciņš, slim cover, bumper)

Augstas kvalitātes plāns mobīlā telefona maciņš bampers. Alumīnija korpuss - apvalks, kurš cieši pie..

5.90 €