Šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkfailus. Uzziniet vairāk šeit.

Huawei Y6

Huawei Y6
Plaša aksesuāru izvēle priekš Huawei Y6 vienmēr pieejama mūsu veikаlos CoverMe. Piedāvājumā vairāk nekā 19 modeļu priekš Jūsu Huawei Y6. Iespējamo veidu un krāsu plašs sortiments (grāmatveida maciņi, vertikālie un horizontālie, kabatiņas, siksniņas utt.) Viss ne tikai korpusa, bet arī displeja aizsardzībai (aizsargstikli un bruņotās plēves) Modernie plānie silikona bamperi, gumijas uzlikas un plastikāta aizmugures vāki. Katrs aizsargvāka veids atšķiras ne tikai ar krāsu un formu, bet arī ar savu funkcionālitāti. Piemēram, piedāvājumā ir grāmatveida maciņi ar nodalījumiem kredītkartēm, kā arī pēdējā laikā sāka parādīties aizmugures apvalki ar šādu funkciju. Vertikāli atvērams maciņš, kura vāks atvēras uz leju, ir ļoti ērts, jo tas ļauj lietot telefonu ar vienu roku. Tomēr paši stilīgākie skaitās silikona vai plastikāta uzlikas uz aizmugures vāka. Tās mēdz būt pavisam neredzamas plānas vai arī dažādās krāsās un arī ar zīmējumiem, vai ar kristāliem. Šos modeļus rekomendējam izmantot kopā ar aizsargstiklu vai ar kvalitatīvo plēvi.
 
Lapusē:
Kārtot pēc:

Tempered Glass screen protector film guard priekš Huawei Y6 - Ekrāna Aizsargstikls / Bruņota Stikla Aizsargplēve

Augstas kvalitātes profesionāla Nano tehnoloģiju ekrāna aizsarstikls, kas nodrošina 96,9% gaismas ca..

0.91 €

Mofi New Rui priekš Huawei Y6 - Melns - sāniski atverams maciņš ar stendu (ādas maks, grāmatiņa, leather book wallet case cover stand)

Mākslīgās ādas maciņš ar iebūvēto paliktni. Pasargās telefonu no skrāpējumiem, mehāniskiem bojājumie..

4.42 €

Telone 0.3mm Back Case priekš Huawei Y6 - Rozā - silikona apvalks (bampers, vāciņš, slim TPU silicone case cover, bumper)

Telone (Dizains un tehnoloģija izstrādāta Japānā - Pasaulē populārā - Inovatīvā dizaina studijā) - P..

0.56 €

Telone 0.3mm Back Case priekš Huawei Y6 - Zils - silikona apvalks (bampers, vāciņš, slim TPU silicone case cover, bumper)

Telone (Dizains un tehnoloģija izstrādāta Japānā - Pasaulē populārā - Inovatīvā dizaina studijā) - P..

0.56 €

Forever Tempered Glass 9H screen protector film guard priekš Huawei Y6 - Ekrāna Aizsargstikls / Bruņota Stikla Aizsargplēve

Augstas kvalitātes profesionāla Nano tehnoloģiju ekrāna aizsarstikls, kas nodrošina 96,9% gaismas ca..

0.94 €